przejd do menu

Felicjan Andrzejczak


galeria


Felicjan Andrzejczak w programie "Jaka to melodia"
zdjecie zobacz galerię »
Razem do Gwiazd - koncert w Smętowie Granicznym
zdjecie W dniu 18.08.2007r. odbył się pierwszy w tym roku solowy koncert Felicjana Andrzejczaka. Podczas V edycji Festiwalu "Razem do Gwiazd" wraz z Felicjanem Andrzejczakiem zaśpiewali podopieczni fundacji "Nuta Nadziei" Gabrysia Przygoda i Robert Orszuł.              O godzinie 23:30 odbył się koncert solowy, podczas którego publiczność usłyszała najwieksze hity oraz najnowsze nagrania Felicjana Andrzejczaka w aranżacjach elektro-akustycznych. zobacz galerię »
Koncertowe 2007
zdjecie zobacz galerię »
Ewa i jej goście - TVP3 Poznań
zdjecie Uczestniczyłem w nagraniu nowego odcinka programu "Ewa i jej goście". Z prowadzącą program, Ewą Siwicką, rozmawiałem o życiu, karierze i muzyce. O tym co było i o tym co robię obecnie. Miałem, też okazję zaprezentować próbkę nowego, jeszcze gorącego utworu pt. "Naprzód orły". zobacz galerię »
Naprzód orły!
zdjecie Specjalnie dla Polskich kibiców wspólnie z Mietkiem Jureckim nagraliśmy piosenkę pt: Naprzód orły!  Zbliżające się wydarzenia piłkarskie zmobilizowały nas do wsparcia polskich kibiców. Zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony Mietka Jureckiego:  www.jurecki.art.pl
zobacz galerię »
Jak Oni Śpiewają - Polsat
zdjecie

Zostałem zaproszony w charakterze gościa do nowego show telewizji Polsat  "Jak Oni Śpiewają". Rzadko słucham "Jolki" w wykonaniu innego wokalisty. Włodzimierz Matuszak mimo problemów technicznych z odsłuchem wytrwał do końca wychodząc zwycięską "nutą" z opresji.

zobacz galerię »
SOPOT FESTIVAL 2006
zdjecie

Budka Suflera otrzymała nagrodę Złotego Słowika na całokształt kariery podczas Sopot Festival 2006. Nagrodę wręczył Zbigniew Hołdys.           W galerii kilka zdjęć z mojego występu.

zobacz galerię »
Wywiad w TVP3 Wrocław
zdjecie Wraz z Andrzejem Kuryło zostałem zaproszony przez TVP3  Wrocław do udzielenia wywiadu. Rozmawialiśmy o nowych płytach  i planach koncertowych na przyszłość. zobacz galerię »
Jurorem w "Kuźni talentów".
zdjecie Warszawska TVP3 zaproponowała mi pełnienie funkcji jurora          w jednym z odcinków programu "Kuźnia talentów".                           Spotkanie z młodymi, ambitnymi zespołami to dla mnie prawdziwa przyjemność. zobacz galerię »
Headline
zdjecie

Headline to zespół, z krórym wspólnie nagraliśmy cztery nowe piosenki.

zobacz galerię »
Lato z radiem
zdjecie Wspólnie z Budką wystąpiliśmy na koncertach z cyklu „Lato z radiem”. zobacz galerię »
Warszawa - Sala Kongresowa 2006
zdjecie

Warszawa - Sala Kongresowa 2006. Na zdjęciach muzycy                      z najnowszego składu mojego zespołu. Na klawiszach gra Piotrek Nowak a na gitarze Przemek Kosiński.

zobacz galerię »
Carnegie Hall - 2000r.
zdjecie Z dużym sentymentem wspominam ten wyjazd za ocenan. Wystąpiłem
na deskach sławnego Carnegie Hall. Marzeniem każdego artysty
jest występ na tej słynnej scenie. zobacz galerię »
Zdjęcia koncertowe 2001 - 2006
zdjecie

Galeria zawiera zbiór fotografii z różnych koncertów zagranych na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

zobacz galerię »
Festiwal w Rostocku - 1985r.
zdjecie Na festiwalu opolskim "wyśpiewałem" nagrodę w postaci zaproszenia na festiwal do Rostocku gdzie zdobyłem III nagrodę.
zobacz galerię »
różne
zdjecie Galeria zawiera zdjęcia z przyjaciółmi i znajomymi. zobacz galerię »
Trzebinia 14.08.2010r.
zdjecie Trzebinia 14.08.2010r. zobacz galerię »

najnowsza płyta

zdjecie
tlo